sobota, 16 czerwca 2012

Witam :)

Wiecie, że blogowanie wciąga? Przekonałam się o tym na własnej skórze. Od roku prowadzę bloga o tematyce kosmetyczno-makijażowej.
Teraz dojrzała we mnie myśl o tym, żeby założyć bloga o odżywianiu. Będą tutaj zawarte ciekawostki, na pewno przekleję tutaj kilka moich wcześniejszych artykułów na temat diet.
Skąd pomysł na taką tematykę, na taki blog? Ano stąd, że od 4 lat mocno interesuję się zdrowym, świadomym odżywianiem. Przewertowałam wiele diet, znalazłam dla siebie złoty środek i wiem jak mam jeść żeby się dobrze czuć.

Swego czasu sporo schudłam. Bagatela 25kg. Co prawda część wróciła, ale nie wynika to z tego, że się głodziłam i dopadł mnie efekt jo-jo. Jakiś czas miałam kłopoty zdrowotne. Ogarnęłam się z tym wszystkim i teraz wagę mam stabilną. No wiadomo, nieduże wahania zawsze się zdarzają.
Chciałabym do kwietnia, czyli w ciągu 10 miesięcy schudnąć jakieś 10kg i tą wagę utrzymać. Dlaczego do kwietnia? Ponieważ wtedy właśnie wychodzę za mąż i chciałabym wyglądać kwitnąco. Jeśli nie uda mi się - nie będę płakać. Grunt to dobrze czuć się we własnym ciele :)

Nie martwcie się - nie będę tutaj prowadzić pamiętnika z diety. Oj co to to nie! Twierdzę, że jedzenie jest jedną z przyjemności, których nie należy sobie odmawiać. Trzeba tylko zachować zdrowy umiar i rozsądek.
Chciałabym także, żeby ten blog był swego rodzaju poradnikiem, pomocą dla osób, które chciałyby coś zmienić w swoich nawykach żywieniowych. Chętnie odpowiem na każde pytanie, jeśli tylko będę sama znała odpowiedź.

Podsumowując - będzie tu zdrowo, ale nie zawsze. Będą przepisy, będą przykładowe diety, będą jadłospisy, będą ciekawostki. Myślę, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie - już ja się o to postaram ;P

Tymczasem zapraszam na serek wiejski z warzywami - pierwsza porcja zdrowia na blogu :D

Subscribe to Our Blog Updates!
Share this article!

2 komentarze:

  1. pycha! jak ja kocham takie swojskie robione przez siebie twarożki :D

    OdpowiedzUsuń
  2. uwielbiam twarożki mojej babci, są strasznie zdrowe i pożywne ;)

    OdpowiedzUsuń

Return to top of page
Powered By Blogger | Design by Genesis Awesome | Blogger Template by Lord HTML